Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 18 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Honda VFR on vähän ajettu moottoripyörä, joka tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä arjen ajoihin. Tämä Suomessa rekisteröity pyörä on varustettu DCT-automaattivaihteistolla, joka tekee ajamisesta helppoa ja miellyttävää. Takalaukku tarjoaa kätevää säilytystilaa, ja keskiseisontatuki helpottaa pysäköintiä. Sähkökäynnistys varmistaa, että pyörä on aina valmiina matkaan. Vähäpäästöinen Honda VFR on erinomainen valinta kesäisille ajoretkille. Jos tämä Honda VFR voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 45-ZBB |
| Vuosimalli | 2012 |
| Ajomäärä | 13000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | VFR |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Vain 2-omisteinen
- Suomi-Pyörä
- DCT-automaatti
- Takalaukku
- Rekisteröity kahdelle
- 2 x avain
- Keskiseisontatuki
- Sähkökäynnistys
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 1.6.2012 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 1.6.2012 |
| Kuutiotilavuus | 1237 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 127 kw / 173 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 473 kg |
| Omapaino | 277 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale