Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 23 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on Honda XL -mallin moottoripyörä, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä vähän ajettu kaunotar on varustettu kaatumaraudoilla, käsisuojilla ja tuulisuojalla, joten matka taittuu turvallisesti. Sivulaukut ja takalaukku tarjoavat reilusti tilaa tavaroille, ja sähkökäynnistys tekee liikkeellelähdöstä helppoa. Huoltohistoria on kunnossa, joten voit keskittyä nauttimaan ajosta. Jos tämä Honda XL voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | IV-858 |
| Vuosimalli | 2006 |
| Viimeisin katsastus | 22.7.2003 |
| Ajomäärä | 78000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | BOB.BEIGE |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | XL |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria ( viim.huolto: 10/25 76101 km )
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Kulutusosat kunnossa
- Kaatumaraudat
- Käsisuojat
- Tuulisuoja
- Keskiseisontatuki
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut
- Takalaukku
- 12V ulosotto
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 27.3.2006 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 27.3.2006 |
| Kuutiotilavuus | 996 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 69 kw / 94 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 466 kg |
| Omapaino | 265 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki