Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 18 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on Kawasaki Ninja, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä vähän ajettu kaunotar on ollut vain yhdellä omistajalla ja pitää sisällään sähköisen huoltohistorian, joten tiedät tarkalleen, mitä saat. Sivulaukut ja kahvanlämmittimet tekevät ajosta mukavaa, ja digimittaristo sekä ajotietokone pitävät sinut ajan tasalla. Nelitahtinen moottori ja ketjuveto takaavat, että matka menee kuin siivillä. Jos tämä Kawasaki Ninja voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 66-EMB |
| Vuosimalli | 2024 |
| Ajomäärä | 11000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Ninja |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km)
- 1. omisteinen
- Suomi-Pyörä
- Sähköinen huoltohistoria
- Sivulaukut
- Kahvanlämmittimet
- Rekisteröity kahdelle
- Digimittaristo
- Ajotietokone
- Tuulisuoja
- Nelitahti
- Ketjuveto
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 10.4.2024 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 10.4.2024 |
| Kuutiotilavuus | 1043 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 105 kw / 143 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 430 kg |
| Omapaino | 235 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale