Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 1 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Etsitkö urheilullista ja luotettavaa moottoripyörää, joka vie sinut kesän seikkailuihin? Tässä on Kawasaki VERSYS, joka on kuin tehty sinulle! Tämä harmaa kaunotar on vähän ajettu ja tarjoaa monipuoliset ajomoodit sekä säädettävän tuulisuojan, jotta matka sujuu kuin siivillä. Sivulaukut ja takalaukku tarjoavat reilusti säilytystilaa, ja Arrow slip-on tuo lisäpotkua ajokokemukseen. Luistonesto ja ABS-jarrut pitävät huolen turvallisuudesta. Jos tämä Kawasaki VERSYS voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 76-IJB |
| Vuosimalli | 2017 |
| Ajomäärä | 35800 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | VERSYS |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- Tuontipyörä, tuontimaa Ruotsi (2021) ei vauriohistoriaa
- Huoltohistoria ( viim.huolto: 04/23 29901 km )
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Kulutusosat kunnossa
- Vaihdenäyttö
- Säädettävät jarru ja kytkinkahvat
- Säädettävä tuulisuoja
- Ajomoodit
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Luistonesto
- Keskiseisontatuki
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut sisäkasseilla
- Takalaukku
- Arrow slip-on
- 12V ulosotto
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 18.3.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 18.2.2017 |
| Kuutiotilavuus | 1043 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 88 kw / 120 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 470 kg |
| Omapaino | 250 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki