Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 4 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on Kawasaki Z, joka on kuin tehty kesäisille moottoripyöräretkille! Tämä urheilullinen menopeli on ollut vain yhdellä omistajalla ja on vähän ajettu, joten se on valmiina viemään sinut uusiin seikkailuihin. Sähkökäynnistys ja digimittaristo tekevät ajamisesta helppoa ja mukavaa, ja nelitahtinen moottori takaa sujuvan menon. Rekisteröity kahdelle, joten voit ottaa kaverin mukaan nauttimaan kyydistä. Älä missaa tätä Kawasaki Z löytöä – ota pikimmiten yhteyttä!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 59-RHX |
| Vuosimalli | 2019 |
| Ajomäärä | 4000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Z |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- 1 om.
- Suomi-Pyörä
- Huoltokirja, viim. 4tkm kohdalla
- Sähkökäynnistys
- Digimittaristo
- Rekisteröity kahdelle
- Nelitahti
- Ketjuveto
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 29.7.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 29.7.2019 |
| Kuutiotilavuus | 948 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 92 kw / 125 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 390 kg |
| Omapaino | 210 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale