Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 23 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on Kawasaki Z, joka on kuin tehty kesäisille seikkailuille! Tämä urheilullinen moottoripyörä on vähän ajettu ja huollettu viimeksi marraskuussa, joten se on valmiina viemään sinut uusiin maisemiin. Nelitahtinen moottori ja Arrow slip-on takaavat, että meno on sulavaa ja äänimaailma kohdillaan. ABS-jarrut ja ajonestolaite pitävät huolen turvallisuudesta, ja renkaissa on vielä reilusti pintaa jäljellä. Jos tämä Kawasaki Z voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 81-MRJ |
| Vuosimalli | 2021 |
| Ajomäärä | 8000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Z |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A1 |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- 2.omisteinen
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria ( viim.huolto: 11/25 8043 km )
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Kulutusosat kunnossa
- Renkaissa hyvin pintaa
- Alakate
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Sähkökäynnistys
- Arrow slip-on
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 24.3.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 24.3.2021 |
| Kuutiotilavuus | 125 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 11 kw / 15 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 326 kg |
| Omapaino | 146 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki