Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 6 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on KTM 1050, joka on valmis viemään sinut kesän seikkailuihin! Tämä vauhdikas moottoripyörä on ollut vain yhdellä omistajalla, ja se on rekisteröity kahdelle, joten voit ottaa kaverin mukaan nauttimaan kyydistä. Touratech-takalaukku tarjoaa reilusti tilaa tavaroille, ja ajotietokone pitää sinut ajan tasalla matkan edetessä. Sähkökäynnistys tekee liikkeellelähdöstä helppoa kuin heinänteko. Jos tämä KTM 1050 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 78-AIK |
| Vuosimalli | 2016 |
| Ajomäärä | 46000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | 1050 |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Hieno V2 Adventure!
- 1 om.
- Suomi-Pyörä
- Touratech takalaukku
- Huoltokirja, viim. 45tkm 9/25
- 3 x avain
- Ajotietokone
- Sähkökäynnistys
- Rekisteröity kahdelle
- Nelitahti
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 15.8.2016 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 15.8.2016 |
| Kuutiotilavuus | 1050 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 70 kw / 95 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 440 kg |
| Omapaino | 230 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale