Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on KTM 1090 -mallin moottoripyörä, joka on valmis viemään sinut vauhdikkaisiin seikkailuihin! Tämä vähän ajettu yksilö on rekisteröity kahdelle, joten voit ottaa kaverin mukaan nauttimaan ajomatkoista. Varustelusta löytyy kaikki tarpeellinen: luistonesto, ABS-jarrut ja ajomoodit pitävät huolen, että matka sujuu turvallisesti. Kaatumaraudat ja pohjapanssari antavat lisäsuojaa, ja sivulaukut tarjoavat kätevää säilytystilaa. Jos tämä KTM 1090 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 40-BKB |
| Vuosimalli | 2017 |
| Ajomäärä | 32000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | 1090 |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria (viim.huolto: 01/25 28615 km) venttiilit tarkistettu
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Kaatumaraudat
- Luistonesto
- Pohjapanssari
- Tuulisuoja
- Käsisuojat
- Ajomoodit
- Kulutusosat kunnossa
- Keskiseisontatuki
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut
- 12V ulosotto
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 26.10.2017 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 4.5.2017 |
| Kuutiotilavuus | 1050 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 92 kw / 125 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 450 kg |
| Omapaino | 235 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki