Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 6 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
KTM 1290 Super Adventure R on moottoripyörä, joka vie sinut seikkailuun kuin siivillä! Tämä vähän ajettu 2018-malli on varustettu kaikilla herkuilla, kuten vakionopeussäätimellä ja Garmin-navigaattorilla, jotka tekevät pitkistäkin matkoista nautinnollisia. Kahvanlämmittimet pitävät huolen siitä, että sormet pysyvät lämpiminä viileämmilläkin keleillä. Isompi visiiri ja päivitetyt jalkatapit takaavat mukavuuden ja hallittavuuden. Älä missaa tätä KTM 1290 Super Adventure R löytöä – ota pikimmiten yhteyttä!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 52-LIC |
| Vuosimalli | 2018 |
| Ajomäärä | 38000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | 1290 Super Adventure R |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- 2 om.
- Suomi-Pyörä
- Huoltohistoria, viim. 36tkm 9/25
- Vakionopeussäädin
- Garmin-navigaattori
- Kahvanlämmittimet
- Sivulaukku
- Isompi visiiri vaihdettu
- Jalkatapit päivitetty
- Vakio-osat mukaan
- Rekisteröity kahdelle
- Avaimeton käynnistys
- Ketjuveto
- Nelitahti
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 30.8.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 30.8.2018 |
| Kuutiotilavuus | 1300 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 118 kw / 160 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 450 kg |
| Omapaino | 245 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale