Perustiedot
| Rekisterinumero | 27-MOC |
| Vuosimalli | 2017 |
| Ajomäärä | 10000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | 450 |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 1 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A2 |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Tomi Äyräs
Auto- ja moottoripyörämyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Persoonallinen 450 KTM!
- Suomi-pyörä
- Ajettu 205h
- Huoltomuistio
- Wp-alusta
- Teräspunosjarruletkut
- Alakauttaset peilit
- Minivilkut
- Smotot(alla)
- Nappularenkaat vanteilla(mukaan)
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 10.8.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 10.2.2017 |
| Kuutiotilavuus | 450 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 12 kw / 16 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 335 kg |
| Omapaino | 120 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Sellukatu 5, TAMPERE
Tätä ajoneuvoa myy
Samuli Hakanen
Auto- ja moottoripyörämyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kan;.ha;uli;sam
Tomi Äyräs
Auto- ja moottoripyörämyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;yra;i.a;tom
Esa Kukkonen
Auto- ja moottoripyörämyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;kko;.ku;esa
Iiro Nousiainen
Moottoripyörävastaava FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;iai;ous;o.n;iir
Jani Hautamäki
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ki/;ama;aut;i.h;jan
Markus Happonen
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ppo;.ha;kus;mar