Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 2 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä on KTM 690 -mallin moottoripyörä, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä vauhdikas menopeli on tuotu Virosta ilman vauriohistoriaa, ja se on rekisteröity kahdelle, joten kaverikin pääsee kyytiin. Nelitahtinen moottori, ketjuveto ja sähkökäynnistys tekevät ajosta sujuvaa kuin tanssi. Kaatumaraudat ja Akrapovic slip-on tuovat lisäfiilistä, ja ajomoodit sekä ABS ja luistonesto pitävät huolen, että meno on turvallista. Jos tämä KTM 690 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 47-ALZ |
| Vuosimalli | 2019 |
| Ajomäärä | 10600 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | 690 |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tuontipyörä, tuontimaa Viro (2024) ei vauriohistoriaa
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Kulutusosat kunnossa
- Hyvät renkaat
- Kaatumaraudat
- Ajomoodit
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Luistonesto
- Sähkökäynnistys
- Akrapovic slip-on
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 5.9.2024 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 30.4.2019 |
| Kuutiotilavuus | 693 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 55 kw / 75 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 350 kg |
| Omapaino | 162 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki