Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 16 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä RGNT The No.1 -moottoripyörässä on sähköä ja tyyliä niin, että kesän ajot sujuvat kuin tanssi! Tämä musta kaunotar on tuontipyörä Ruotsista, ja sen 7,7 kWh akku pitää huolen siitä, että matka taittuu vähäpäästöisesti. Rekisteröity kahdelle, joten kaverikin pääsee mukaan nauttimaan kyydistä. Ajomoodit ja CBS jarrut tekevät ajamisesta sujuvaa ja turvallista. Jos tämä sähköinen ihme herätti kiinnostuksesi, ota yhteyttä ja lähde koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 89-CJS |
| Vuosimalli | 2022 |
| Ajomäärä | 100 km |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | The No.1 |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tuontipyörä, tuontimaa Ruotsi (2022) ei vauriohistoriaa
- 7,7 kWh akku
- Rekisteröity kahdelle
- Ajonestolaite
- Ajomoodit
- CBS jarrut
- 7 tuuman LCD-näyttö
- Kulutusosat kunnossa
- Hyvät renkaat
- Sähkökäynnistys
- * Löydä oma sähköautosi kattavasta valikoimastamme www.rintajouppi.fi/sahkoautot/
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 26.7.2022 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 26.7.2022 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 325 kg |
| Omapaino | 234 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki