Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 9 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on Suzuki GSF -mallin moottoripyörä, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin. Tämä vähän ajettu menopeli tarjoaa nelitahtisen moottorin voimaa ja ketjuvedon luotettavuutta. Ajonestolaite ja lukkiutumattomat jarrut (ABS) pitävät huolen siitä, että matka taittuu turvallisesti. Säädettävät jarru- ja kytkinkahvat tekevät ajamisesta mukavaa, ja takalaukku tarjoaa tilaa kaikille tarpeellisille varusteille. Hyvät renkaat takaavat, että tie pysyy alla kuin liimattuna. Jos tämä Suzuki GSF voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 45-BHE |
| Vuosimalli | 2008 |
| Ajomäärä | 22000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | GSF |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-pyörä
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Säädettävät jarru ja kytkinkahvat
- Kulutusosat kunnossa
- Hyvät renkaat
- Sähkökäynnistys
- Takalaukku
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 29.2.2008 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 29.2.2008 |
| Kuutiotilavuus | 1255 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 72 kw / 98 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 475 kg |
| Omapaino | 254 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki