Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 13 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Suzuki GSX:ssä on kaikki, mitä kesäajoon tarvitset! Tämä kompakti moottoripyörä on rekisteröity kahdelle, joten kaverikin pääsee kyytiin. Nelitahtinen kone ja ketjuveto takaavat, että matka taittuu turvallisesti. Ajomoodit ja lukkiutumattomat jarrut (ABS) tekevät ajosta sujuvaa, ja G.P.R slip-onit tuovat mukavan soundin. Huoltohistoria on kunnossa, ja renkaissa on hyvin pintaa. Jos tämä Suzuki GSX voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 34-CFJ |
| Vuosimalli | 2014 |
| Ajomäärä | 90700 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | GSX |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria ( viim.huolto: 01/26 90081 km venttiilit tarkistettu )
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Kulutusosat kunnossa
- Renkaissa hyvin pintaa
- Tuulisuoja
- Takatarakka
- Car-play
- Ajomoodit
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Sähkökäynnistys
- G.P.R slip-onit
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 14.3.2014 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 14.3.2014 |
| Kuutiotilavuus | 1340 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 145 kw / 197 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 449 kg |
| Omapaino | 266 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki