Esittely
Tässäpä olisi Suzuki GSX-R, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä kompakti ja vähän ajettu moottoripyörä on varustettu nelitahtimoottorilla ja ketjuvedolla, mikä takaa sulavan menon. Rekisteröity kahdelle, joten kaverikin pääsee mukaan nauttimaan ajelusta. Säädettävät jarru- ja kytkinkahvat sekä ajomoodit tekevät ajosta mukautuvaa ja sujuvaa. Devil slip-on tuo mukanaan ripauksen asennetta. Jos tämä Suzuki GSX-R voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | NW-537 |
| Vuosimalli | 2008 |
| Ajomäärä | 37100 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | GSX-R |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-pyörä
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Renkaissa hyvin pintaa
- Kulutusosat kunnossa
- Tuulisuoja
- Säädettävät jarru ja kytkinkahvat
- Ajomoodit
- Sähkökäynnistys
- Devil slip-on
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 23.9.2008 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 23.9.2008 |
| Kuutiotilavuus | 999 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 136 kw / 185 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 390 kg |
| Omapaino | 208 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Myös sopivia sinulle
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki