Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | 41-CCH |
| Vuosimalli | 2011 |
| Ajomäärä | 54000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | GSX |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Samuli Hakanen
Auto- ja moottoripyörämyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-pyörä
- Hyvät renkaat
- Huoltokirja
- Sivulaukut
- Ajomodet (A/B/C)
- Kahvanlämmitys
- Visiiri
- Matkustajanpenkki
- Matkustajan jalkatapit
- Sähkökäynnistys
- Vaihde näyttö
- Tuplalevyjarrut edessä
- Tuplaputket
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 29.4.2011 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 29.4.2011 |
| Kuutiotilavuus | 1340 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 145 kw / 197 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 449 kg |
| Omapaino | 260 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Sellukatu 5, TAMPERE
Tätä ajoneuvoa myy
Samuli Hakanen
Auto- ja moottoripyörämyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kan;.ha;uli;sam
Tomi Äyräs
Auto- ja moottoripyörämyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;yra;i.a;tom
Esa Kukkonen
Auto- ja moottoripyörämyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;kko;.ku;esa
Iiro Nousiainen
Moottoripyörävastaava FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;iai;ous;o.n;iir
Jani Hautamäki
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ki/;ama;aut;i.h;jan
Markus Happonen
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ppo;.ha;kus;mar