Perustiedot
| Rekisterinumero | OW-318 |
| Vuosimalli | 2009 |
| Ajomäärä | 21000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Malli | GSX |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Todellinen löytö! Tämä Hayabusa on uutena suomesta myyty ja sillä on vain kolme aikaisempaa omistajaa. Huollot on tehty yhtä lukuunottamatta merkkiliikkeissä.
- Suomipyörä
- Huoltokirja
- Leovince sliparit
- Kovat sivulaukut
- Tupla levyjarrut edessä
- Matkustajan jalkatapit
- Metalliväri
- Sähköstartti
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 17.4.2009 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 17.4.2009 |
| Kuutiotilavuus | 1340 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 145 kw / 197 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 449 kg |
| Omapaino | 260 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Sellukatu 5, TAMPERE
Tätä ajoneuvoa myy
Vilhelmi Tiitu
Auto- ja moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;tu/;tii;mi.;hel;vil
Tomi Äyräs
Moottoripyörämyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;yra;i.a;tom
Esa Kukkonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;kko;.ku;esa
Iiro Nousiainen
Moottoripyörävastaava FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;iai;ous;o.n;iir
Jani Hautamäki
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ki/;ama;aut;i.h;jan
Markus Happonen
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ppo;.ha;kus;mar