Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 5 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Triumph ROCKET III on moottoripyörä, joka tarjoaa ajonautintoa kesäisille teille. Tämä vähän ajettu pyörä on rekisteröity kahdelle, joten se sopii mainiosti yhteisiin ajomatkoihin. Nelitahtimoottori ja kardaaniveto tekevät ajamisesta miellyttävää, ja sähkökäynnistys helpottaa liikkeellelähtöä. Hyvät renkaat ja kunnossa olevat kulutusosat varmistavat, että pyörä on valmis suoraan ajoon. Jos tämä Triumph ROCKET III voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | FK-434 |
| Vuosimalli | 2006 |
| Ajomäärä | 65000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | ROCKET III |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-Pyörä
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Kardaaniveto
- Sähkökäynnistys
- Hyvät renkaat
- Kulutusosat kunnossa
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 29.9.2006 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 29.9.2006 |
| Kuutiotilavuus | 2294 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 585 kg |
| Omapaino | 350 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki