Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 2 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on Triumph STREET TRIPLE, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä urheilullinen moottoripyörä on ollut vain yhdellä omistajalla ja on varustettu kaikilla herkuilla, kuten ajomoodeilla, ABS-jarruilla ja luistonestolla. Vakionopeudensäädin tekee pitkistä matkoista nautinnollisia, ja sähkökäynnistys varmistaa, että pääset liikkeelle nopeasti. Tehdastakuu on vielä voimassa, joten voit ajaa huoletta. Jos tämä Triumph STREET TRIPLE voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 33-RJH |
| Vuosimalli | 2025 |
| Ajomäärä | 1500 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | STREET TRIPLE |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- * KAMPANJA: Meiltä kampanja-aikana ostettuhin moottoripyöriin ilmainen talvisäilytys ensi kevääseen asti.
- Suomi-pyörä
- 1. Omistaja
- Nelitahti
- Ketjuveto
- Tehdastakuu voimassa
- Ajomoodit
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Luistonesto
- Vakionopeussäädin
- Sähkökäynnistys
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 16.7.2025 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 16.7.2025 |
| Kuutiotilavuus | 765 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 384 kg |
| Omapaino | 188 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki