Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 4 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Triumph THUNDERBIRD moottoripyörässä on kaikki, mitä kesäajeluihin tarvitset! Tämä vähän ajettu kaunotar on varustettu nelitahtimoottorilla ja hihnavedolla, mikä tekee ajosta sulavaa ja vaivatonta. Erikoismaalaus ja hyvä maalipinta tekevät tästä pyörästä todellisen katseenvangitsijan. Tuulisuoja ja sissy-bar takatelineellä takaavat mukavat matkat, ja nahkaosat ovat kuin uudet. Lukkiutumattomat jarrut (ABS) ja sähkökäynnistys tekevät ajosta turvallista ja helppoa. Jos tämä Triumph THUNDERBIRD voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 47-VGT |
| Vuosimalli | 2016 |
| Ajomäärä | 19400 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | THUNDERBIRD |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Pyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria ( viim.huolto:11/2025 )
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Hihnaveto
- Kulutusosat kunnossa
- Erikoismaalaus
- Maalipinta hyvä
- Tuulisuoja
- Sissy-bar takatelineellä
- Nahkaosat kunnossa
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Sähkökäynnistys
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 6.4.2016 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 6.4.2016 |
| Kuutiotilavuus | 1700 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 72 kw / 98 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 570 kg |
| Omapaino | 339 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki