Perustiedot
| Rekisterinumero | 91-EJL |
| Vuosimalli | 2020 |
| Ajomäärä | 9000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | STREET TRIPLE |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Iiro Nousiainen
Moottoripyörävastaava FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Viimeisen päälle siisti Trumppa! Pyörä juuri huollettu, joten on täysin valmis kesän ajoihin! Hyvät kulutusosat
- Suomi-pyörä
- Huoltokirja (4/26, 9tkm)
- Titaani slipari
- Quickshifter
- Ajomodet
- ABS
- Luistonesto
- Led valo
- Digimittaristo
- Brembon jarrut
- Sirompi kilventeline
- Sirommat vilkut
- Tangonpään peilit
- Bluetooth
- Ducktail
- Rekisteröity kahdelle
- Matkustajan jalkatapit (mukaan)
- Sähkökäynnistys
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 19.3.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 19.3.2020 |
| Kuutiotilavuus | 765 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 91 kw / 124 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 383 kg |
| Omapaino | 187 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Sellukatu 5, TAMPERE
Tätä ajoneuvoa myy
Samuli Hakanen
Auto- ja moottoripyörämyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kan;.ha;uli;sam
Tomi Äyräs
Auto- ja moottoripyörämyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;yra;i.a;tom
Esa Kukkonen
Auto- ja moottoripyörämyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;kko;.ku;esa
Iiro Nousiainen
Moottoripyörävastaava FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;iai;ous;o.n;iir
Jani Hautamäki
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ki/;ama;aut;i.h;jan
Markus Happonen
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ppo;.ha;kus;mar