Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 18 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Etsitkö moottoripyörää, joka kääntää päät ja saa sydämen sykkimään? Triumph ROCKET III on juuri se menopeli, joka tuo vauhtia ja fiilistä kesäpäiviin! Tämä vähän ajettu pyörä on rekisteröity kahdelle, joten voit ottaa kaverin kyytiin ja suunnata kohti seikkailuja. Kromi kiiltää kuin uusi, ja sissy-bar sekä takatarakka tuovat käytännöllisyyttä. Kardaaniveto ja lukkiutumattomat jarrut (ABS) pitävät huolen, että matka taittuu turvallisesti. Jos tämä Triumph ROCKET III voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 37-ZEE |
| Vuosimalli | 2014 |
| Ajomäärä | 24200 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | ROCKET III |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria (menossa huoltoon)
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Kardaaniveto
- Ajonestolaite
- Kulutusosat kunnossa
- Kromi kiiltää
- Takatarakka
- Sissy-bar
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 12.5.2014 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 12.5.2014 |
| Kuutiotilavuus | 2294 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 109 kw / 148 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 587 kg |
| Omapaino | 367 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki