Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 1 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Etsitkö moottoripyörää, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin? Triumph TIGER on juuri oikea valinta! Tämä vähän ajettu menopeli on ollut vain yhdellä omistajalla, ja sen huoltohistoria on tiptop-kunnossa. Nelitahtinen moottori ja kardaaniveto takaavat, että matka taittuu turvallisesti. Quickshifter ja ajomoodit tuovat ajamiseen lisäfiilistä, ja kahvanlämmittimet pitävät kädet lämpiminä viileämpinäkin päivinä. Älä missaa tätä Triumph TIGER löytöä – ota pikimmiten yhteyttä!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 26-VIY |
| Vuosimalli | 2023 |
| Ajomäärä | 16800 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | TIGER |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- ALV-Vähennyskelpoinen
- 1.omisteinen
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria ( viim.huolto: 07/25 14885 km )
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Kardaaniveto
- Ajonestolaite
- Quickshifter
- Hyvät renkaat
- Kulutusosat kunnossa
- Käsisuojat
- Tuulisuoja
- Kahvanlämmittimet
- Ajomoodit
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Luistonesto
- Keskiseisontatuki
- Vakionopeussäädin
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut
- 12V ulosotto
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 5.4.2023 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 5.4.2023 |
| Kuutiotilavuus | 1160 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 467 kg |
| Omapaino | 245 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki