Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 6 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Triumph TIGER -moottoripyörässä on kaikki, mitä kesäseikkailuihin tarvitset! Tämä vähän ajettu menopeli on ollut vain yhdellä omistajalla ja on uudenveroinen. Tehdastakuu on vielä voimassa, joten voit huoletta keskittyä nauttimaan ajosta. Varusteluun kuuluu muun muassa Quick shifter, Bluetooth-yhteys ja LED-valot, jotka tekevät ajamisesta sujuvaa ja mukavaa. Vakionopeudensäädin ja tuulisuoja varmistavat, että matka taittuu kuin siivillä. Jos tämä Triumph TIGER voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 44-MFN |
| Vuosimalli | 2025 |
| Ajomäärä | 3000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | TIGER |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- * KAMPANJA: Meiltä kampanja-aikana ostettuhin moottoripyöriin ilmainen talvisäilytys ensi kevääseen asti.
- Suomi-pyörä
- 1. Omistaja
- Tehdastakuu voimassa
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Kardaaniveto
- Ajonestolaite
- Ajomoodit
- Quick shifter
- Bluetooth
- Led valot
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Tuulisuoja
- Luistonesto
- Käsisuojat
- Keskiseisontatuki
- Vakionopeussäädin
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut
- Takalaukku
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 28.3.2025 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 28.3.2025 |
| Kuutiotilavuus | 1160 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 477 kg |
| Omapaino | 255 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki