Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 12 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi VICTORY Hammer -mallin moottoripyörä, joka on kuin tehty kesäisille mutkateille! Tämä dynaaminen kaksipyöräinen on rekisteröity kahdelle, joten kyytiin mahtuu myös kaveri. Nelitahtinen moottori ja hihnaveto takaavat, että matka taittuu kuin siivillä. Kromi kiiltää ja ducktail tuo ripauksen tyyliä. Hyvät renkaat ja kulutusosat kunnossa, joten ei muuta kuin kypärä päähän ja menoksi! Jos tämä VICTORY Hammer voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 66-ECC |
| Vuosimalli | 2010 |
| Ajomäärä | 27397 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Hammer |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria (viim. huolto: 10/25 27397 km)
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Hihnaveto
- Kromi kiiltää
- Hyvät renkaat
- Kulutusosat kunnossa
- Ducktail
- Ajonestolaite
- Sähkökäynnistys
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 6.5.2010 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 6.5.2010 |
| Kuutiotilavuus | 1731 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 66 kw / 90 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 533 kg |
| Omapaino | 319 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki