Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 17 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Yamaha FJR:ssä on kaikki, mitä kesän moottoripyöräreissuille tarvitset. Nelitahtinen moottori ja kardaaniveto takaavat, että matka taittuu kuin siivillä. Sähkötoiminen tuulisuoja ja kahvanlämmittimet pitävät ajomukavuuden huipussaan, vaikka sää vaihtelisi. Sivulaukut tarjoavat tilaa kaikelle tarpeelliselle, ja säädettävät jarru- ja kytkinkahvat tekevät ajamisesta sujuvaa. Tämä vähän ajettu yksilö on valmiina viemään sinut uusiin seikkailuihin. Jos sait kipinän, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | CU-57 |
| Vuosimalli | 2004 |
| Ajomäärä | 26800 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | FJR |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-pyörä
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Kardaaniveto
- Ajonestolaite
- Kulutusosat kunnossa
- Renkaissa hyvin pintaa
- Säädettävät jarru ja kytkinkahvat
- Sähkötoiminen tuulisuoja
- Kahvanlämmittimet
- Keskiseisontatuki
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut
- 12V ulosotto
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 28.5.2004 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 28.5.2004 |
| Kuutiotilavuus | 1298 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 106 kw / 144 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 476 kg |
| Omapaino | 282 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki