Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 25 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Yamaha FJR on vähän ajettu moottoripyörä, joka tarjoaa mukavan ajokokemuksen kesäisille teille. Tämä malli on varustettu sähkötoimisella tuulisuojalla ja säädettävillä kytkin- ja jarrukahvoilla, mikä tekee ajamisesta miellyttävää. Kardaaniveto ja lukkiutumattomat jarrut (ABS) lisäävät ajomukavuutta ja hallittavuutta. Moottoripyörä on rekisteröity kahdelle, ja siinä on käytännölliset sivulaukut ja takalaukku sisäkasseilla. Jos Yamaha FJR voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | IP-194 |
| Vuosimalli | 2005 |
| Viimeisin katsastus | 30.4.1999 |
| Ajomäärä | 28000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | BOB.BEIGE |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | FJR |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria (viim.huolto: 04/26 28070 km)
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Kardaaniveto
- Ajonestolaite
- Kulutusosat kunnossa
- Sähkötoiminen tuulisuoja
- Säädettävät kytkin ja jarrukahvat
- Keskiseisontatuki
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut sisäkasseilla
- Takalaukku sisäkassilla
- 12V ulosotto
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 17.8.2005 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 17.8.2005 |
| Kuutiotilavuus | 1298 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 106 kw / 144 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 476 kg |
| Omapaino | 282 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki