Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 14 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Yamaha XT -mallissa on kaikki, mitä tarvitset kesän seikkailuihin! Nelitahtinen moottori ja kardaaniveto tekevät ajosta sujuvaa kuin tanssi, ja huoltohistoria takaa, että tämä pyörä on valmiina matkaan. Varusteltu pohjapanssarilla, käsisuojilla ja kaatumaraudoilla, joten voit huoletta ottaa mutkat haltuun. Navigaattori ja tuulisuoja tekevät reissusta nautinnollisen, ja kahvanlämmittimet pitävät sormet lämpiminä viileinäkin päivinä. Jos tämä Yamaha XT voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | LW-413 |
| Vuosimalli | 2010 |
| Ajomäärä | 87000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | HS V 23 |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | XT |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria ( viim.huolto: 09/25 86993 km )
- Nelitahti
- Kardaaniveto
- Ajonestolaite
- Hyvät renkaat
- Kulutusosat kunnossa
- Pohjapanssari
- Käsisuojat
- Tuulisuoja
- Navigaattori
- Kaatumaraudat
- Kahvanlämmittimet
- Ajomoodit
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Keskiseisontatuki
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut
- Takalaukku
- 12V ulosotto
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 7.9.2010 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 7.9.2010 |
| Kuutiotilavuus | 1199 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 81 kw / 110 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 470 kg |
| Omapaino | 261 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki