Perustiedot
| Rekisterinumero | FOU-836 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 29.5.2024 |
| Ajomäärä | 119000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Ranger |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 9 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Ari Tauriala
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tätä autoa myy hyötyajoneuvomyyjät Jari / Jani - 020 788 1285
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km)
- Tuontiauto, tuontimaa Ruotsi (2021)
- Ens. Käyttöönottopäivämäärä: 28.05.2020
- ALV-Vähennyskelpoinen
- Huoltohistoria (viim. huolto suoritettu 11/25 - 109tkm)
- 2x Renkaat
- Alumiinivanteet kesärenkaissa
- 2 x Avain
- Etuistuimet, lämmitettävät
- Vakionopeudensäädin
- Akustinen tuulilasi
- Automaattiset tuulilasinpyyhkijät, sadetunnistimella
- Kuljettajan turvatyyny, polviturvatyyny
- Sivuturvatyynyt
- Taitettavat sivupeilit
- Nahkaverhoiltu ohjauspyörä
- Radio, Bluetooth, SYNC, USB, CD-soitin, 4,2” näyttö
- ABS, ESC
- Kaistavahti ja kaistanpitoavustin
- Älykäs nopeudenrajoitin
- Istuinverhoilu kangasta
- Ajovaloautomatiikka
- Etusumuvalot
- Sivuastinlaudat
- Vetokoukku
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin kaukosäätimellä
- Lämmitettävä tuulilasi
- Lämmitettävät sivupeilit
- Manuaalinen ilmastointi
- MountainTop lavakansi
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 9.12.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 28.5.2020 |
| Vetopainot | 750 kg / 3500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1996 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 125 kw / 170 hv |
| CO₂-päästöt | 242 g / km |
| Kokonaismassa | 3270 kg |
| Omapaino | 2245 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Petri Nieminen
Automyyjä, uudet hyötyajoneuvot FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;nie;ri.;pet
Jari Ranta
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;i.r;jar
Jani Vasilev
Automyyjä, hyötyajoneuvot
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lev;asi;i.v;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki
Petri Luode
Automyyjä & yritysmyynti henkilö- ja hyötyajoneuvot FI
fi;pi.;oup;taj;rin;de/;luo;ri.;pet