Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 2 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Ford Rangerissa on kaikki, mitä kesäseikkailuihin tarvitset! Neliveto vie sinut minne tahansa, ja vetokoukku jaksaa vetää jopa 3500 kg – olipa kyseessä vene, kärry tai asuntovaunu. Tämä vähän ajettu kaunotar on ollut vain yhdellä omistajalla, ja se on Suomessa rekisteröity. Musta metalliväri kääntää katseet, ja kahdet renkaat takaavat, että olet valmis mihin tahansa keliin. Automaattivaihteisto ja vakionopeudensäädin tekevät ajosta sujuvaa. Jos tämä Ford Ranger voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | JME-877 |
| Vuosimalli | 2021 |
| Viimeisin katsastus | 1.9.2025 |
| Ajomäärä | 73000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Ranger |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 9 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Automaattivaihteisto
- Neliveto
- 1. omistajalta
- Suomi-auto
- Seuraava katsastus vasta 1.9.2027 mennessä
- Huoltokirja, viimeisin huolto 73 tkm:ssa -3/2026
- Metalliväri
- Kahdet renkaat
- Vetokoukku (vetokyky jarruin 3500kg!!)
- Lämmitettävä tuulilasi (oikeasta reunasta halki)
- Manuaalinen ilmastointi
- PTC-lämmitin
- Vakionopeudensäädin
- Kuljettajan turvatyyny, polviturvatyyny
- Sivuturvatyynyt
- Audio 56: Ford SYNC 2.5, CD-soitin, USB, Bluetooth, 8" värikosketusnäyttö, 6 kaiutinta.
- Automaattiset tuulilasinpyyhkijät, sadetunnistimella
- Sivuastinlaudat
- Nahkaverhoiltu ohjauspyörä
- Lavakaukalo, 12V-virtapistoke lavalla
- Liikennemerkkien tunnistusjärjestelmä
- Etusumuvalot
- Rengaspaineen valvontajärjestelmä
- 2 x avaimet
- Marginaaliverollinen, ei sisällä vähennettävää veroa.
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 24.8.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 24.8.2021 |
| Vetopainot | 750 kg / 3500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1996 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 125 kw / 170 hv |
| CO₂-päästöt | 238 g / km |
| Kokonaismassa | 3270 kg |
| Omapaino | 2249 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter