Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 2 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Ford Ranger on uusi ja ajamaton avolavapakettiauto, joka tarjoaa käytännöllisyyttä ja mukavuutta arjen tarpeisiin. Neliveto ja automaattivaihteisto tekevät ajamisesta miellyttävää eri olosuhteissa. Kesäajoon sopivat ominaisuudet, kuten kaksoisautomaattinen ilmastointi ja lämmitettävä ohjauspyörä, lisäävät matkustusmukavuutta. LED-ajovalot parantavat näkyvyyttä, ja nahkaverhoilu tuo ripauksen ylellisyyttä. Mukautuva vakionopeudensäädin helpottaa pitkien matkojen taittamista. Jos tämä Ford Ranger voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | YMO-133 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Lucid Red |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Ranger |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 9 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- TÄHÄN AUTOON RAHOITUSTARJOUS 1.9 % + KULUT. (maksimissaan 60 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Tarkista kampanjan ehdot myyjältä tai sivulta www.rintajouppi.fi/kampanjat/ford-hya-korkotarjous/
- YHTEYDENOTOT: Sami Syväjärvi 040-486 3531
- Aleksanteri Pakka 040-507 9800
- Alexi Salonen 0400-669 409
- Tehdastakuu voimassa 5v. tai 100tkm
- Alv-vähennyskelpoinen (koskee autoverotonta hintaa)
- Mahdollista rekisteröidä myös 5h kuorma-autona Hp.71 480€
- Metallivärit: Lucid Red
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin kellolaitteella ja kaukosäätimellä
- LED-ajovalot, LED-päiväajovalot ja kaukovaloautomatiikka
- Technology Pack 46: Älykäs aktiivinen vakionopeudensääkin - Kaistanpitoavustin ja kaistavahti - Kuolleen kulman valvontajärjestelmä, risteävän liikenteen varoitusjärjestelmä, perävaunun tunnistuksella - Perävaunun peruutusavustin - Vetokoukku
- Peruutuskamera, Parkkitutkat - anturit edessä ja takana
- 12" monitoiminäyttö, SYNC IV, Navigointijärjestelmä, 6 kaiutinta
- Mittaristo 8" - TFT/LCD näytöllä
- 18" Kevytmetallivanne
- Step Bar -astinlauta
- Micro Rib Embossed -osanahkaverhoilu
- Kaksoisautomaatiinen ilmastointi
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Lämmitettävä tuulilasi
- Fordin avaimeton keskuslukitus ja Ford Power -käynnistyspainike
- Ford App (ovien avaus ja lukitus sekä auton käynnistäminen yms. matkapuhelinsovelluksen kautta)
- Automaattiset tuulilasinpyyhkijät
- Automaattisesti himmentyvä taustapeili
- Tummennetut takalasit
- Lavakaari – Boulder Grey -värinen
- Lavakaiteet
- Lavakaukalo
- Murtohälytin
- Sivupeilit – sähkötoimisesti säädettävät ja taitettavat
- Off-Road Pack: Alustasuoja – pohjapanssari edessä, moottorin ja jakovaihteiston suojus, Polttoainetankin suoja
- Alustan vahasuoja
- Törmäyksenestoavustin, Törmäyksen jälkeinen jarrutus, Kaistanpitoavustin, Liikennemerkkien tunnistusjärjestelmä, Peruutuksen jarruavustin
- Sivuturvaverhot, Kuljettajan polviturvatyyny, Matkustajan polviturvayyny, Kuljettajan turvatyyny, Matkustajan turvatyyny, Matkustajan turvatyynyn passivointikytkin, Turvatyyny etuistuisten välissä
- Roiskeläpät edessä ja takana
- Tasauspyörästön lukko
- Ajovakaudenhallintajärjestelmä (ESP+), Alamäkihidastin, Mäkilähtöapu, Perävaununhallintajärjestelmä
- Polttoainetankki 80 litraa ja AdBlue-tankki 19,3 litraa
- Ford Easy Fuel korkiton tankkausjärjestelmä, jossa virhetankkauksen esto
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 750 kg / 3500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1996 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 150 kw / 204 hv |
| CO₂-päästöt | 231 g / km |
| Kokonaismassa | 3280 kg |
| Omapaino | 2298 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Jouppilantie 18, SEINÄJOKI
Tätä ajoneuvoa myy