Perustiedot
| Rekisterinumero | NOH-615 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Transit Custom |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 8 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- TÄHÄN AUTOON RAHOITUSTARJOUS 1.9 % + KULUT. (maksimissaan 60 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Tarkista kampanjan ehdot myyjältä tai sivulta www.rintajouppi.fi/kampanjat/ford-hya-korkotarjous/
- Ford Takuu 5 vuotta /150.000 km
- Vakionopeudensäädin
- Automaatti-ilmastointi
- LED ajovalot
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin ajastimella ja kaukosäädöllä
- Vetokoukku
- Parkkitutkat edessä ja takana
- Peruutuskamera
- Lämmitettävä tuulilasi
- Äänieristetty verhoiltu väliseinä ikkunalla
- Tavaratilan LED valot
- Polttoainetankki 70 litraa
- Tavaratilan vanerointi
- Mustat helmaputket edessä ja sivuilla
- Valomaski Lazer lisävaloilla
- Alumiinivanteet 17", 215/60-R17 kesärenkaat
- H7 AGM 80Ah akut, 2 kpl
- 1+2 etuistuimet, läpilastausluukku
- 13" kosketusnäyttö
- 2 kaukosäädinavainta
- 4 kaiutinta
- 5G modeemi
- 8 kuormankiinnityslenkkiä kuormatilassa (L2-mallit)
- Automaattiset kaukovalot
- Automaattiset tuulilasinpyyhkijät
- Avaimeton käynnistys
- ESP / ABS / mäkilähtöavustin / luistonesto
- H1-kattokorkeus
- Kaistanpitoavustin
- Kangasverhoilu Plus Black Onyx
- Kuljettajan ikkuna 1 kosketuksella ylös/alas
- Kuljettajan istuimen manuaalinen 4-suunnan säätö
- Kuljettajan istuimen ristiseläntuki
- Kuljettajan istuimen säädettävä käsinoja
- Kuljettajan turvatyyny
- Liikennemerkkien tunnistus
- Lukittava hansikaslokero
- Lämmitettävä etumatkustajan istuin
- Lämmitettävä kuljettajan istuin
- Mustat sivupeilien kotelot
- Osittain korinvärinen etupuskuri
- Osittain korinvärinen takapuskuri
- Päiväajovalot
- Pöytätaso keskimmäisen istuimen selkänojassa
- Radio, bluetooth, langaton Android Auto/Apple CarPlay
- Rengaspaineen valvontajärjestelmä
- Renkaanpaikkaussarja
- Roiskeläpät edessä ja takana
- Sivuliukuovi matkustajan puolella
- Suomenkielinen SYNC 4 -tietoviihdejärjestelmä, puheentunnistus
- Sähkösäätöiset ja lämmitetyt sivupeilit, suuntavilkuilla
- Säilytyskonsoli ohjaamon yläosassa
- Sävylasit
- Takaovien pysäyttimet 90-180 astetta
- Takapariovet
- Täysikokoiset pyöränsuojat
- Törmäyksenestoavustin (kameralla toimiva)
- Väärän ajosuunnan varoitus
- Älykäs nopeuderajoitin
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 750 kg / 2800 kg |
| Kuutiotilavuus | 1996 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 100 kw / 136 hv |
| CO₂-päästöt | 205 g / km |
| Kokonaismassa | 3225 kg |
| Omapaino | 1998 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Petri Nieminen
Automyyjä, uudet hyötyajoneuvot FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;nie;ri.;pet
Jari Ranta
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;i.r;jar
Jani Vasilev
Automyyjä, hyötyajoneuvot
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lev;asi;i.v;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki
Petri Luode
Automyyjä & yritysmyynti henkilö- ja hyötyajoneuvot FI
fi;pi.;oup;taj;rin;de/;luo;ri.;pet