Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Ford Transit -mallissa on kaikki, mitä kesäajeluihin tarvitset! Uusi ja ajamaton pakettiauto tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä, kun varusteluun kuuluu muun muassa automaattinen ilmastointi, vakionopeudensäädin ja lämmitettävä ohjauspyörä. Parkkitutkat ja peruutuskamera tekevät pysäköinnistä lastenleikkiä, ja 12" kosketusnäyttö pitää huolen siitä, että viihde on aina käden ulottuvilla. Frozen White -väritys kruunaa kokonaisuuden. Jos tämä Ford Transit voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | JON-680 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Frozen White |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Transit |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 10 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- TÄHÄN AUTOON RAHOITUSTARJOUS 1.9 % + KULUT. (maksimissaan 60 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Tarkista kampanjan ehdot myyjältä tai sivulta www.rintajouppi.fi/kampanjat/ford-hya-korkotarjous/
- Yhteydenotot: Juho Itkonen p. 040 7120485, Ville-Veikko Tenhunen p. 040 4874535
- Tehdastakuu voimassa 5 vuotta tai 150000 km.
- Tavaratilan vanerointi lattia+seinät
- Ilmastointi, automaattinen, sis. raitisilmasuodattimen
- Parkkitutkat edessä
- Parkkitutkat takana
- Peruutuskamera
- ESC ajovakauden hallintajärjestelmä, Mäkilähtöapu
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Lämmitettävä tuulilasi
- Vakionopeudensäädin
- Älykäs nopeuderajoitin
- H7 AGM 80Ah akut, 2 kpl
- Polttoainetankki 70 litraa, AdBlue-lisäainesäiliö 24 litraa
- Kuljettajan turvatyyny
- Seat Pack 8 1+2 etuistuimet, lämmitettävät - kangasverhoilu, tumma - kuljettajan istuimen 4-suunnan manuaalinen säätö - kuljettajan istuimen ristiseläntuki - kuljettajan istuimen käsinojat - pöytätaso keskimmäisen istuimen selkänojassa
- 12" kosketusnäyttö
- 4 kaiutinta
- 5G Modeemi
- Radio, bluetooth, langaton Android Auto/Apple CarPlay
- Suomenkielinen SYNC 4 -tietoviihdejärjestelmä, puheentunnistus
- H2-kattokorkeus (L2- ja L3-mallit)
- Kuormatila: LED-valot
- Keskuslukitus
- 270 astetta aukeavat takaovet ja magneettipysäyttimet. (L3-mallit)
- Lämmitin: Polttoainekäyttöinen lisälämmitin, ajastintoiminto ja kaukosäätö
- Roiskeläpät, edessä
- Väri: Normaaliväri Frozen White
- Sähkötoimiset etusivuikkunat
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 750 kg / 2800 kg |
| Kuutiotilavuus | 1996 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 233 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2214 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy
Ville-Veikko Tenhunen
Automyyjä & yritysmyynti henkilö- ja hyötyajoneuvot FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;nhu;.te;kko;vei;le-;vil
Jyri Rissanen
Ford- ja Kia-myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;iss;i.r;jyr