Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on uusi ja ajamaton Transit-mallin Ford, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin. Chrome Blue -metalliväri kääntää katseet ja aktiivinen vakionopeudensäädin tekee pitkistäkin matkoista lastenleikkiä. Xenon-ajovalot ja LED-päiväajovalot valaisevat tiet, kun taas 360° kamera ja parkkitutkat varmistavat, että pysäköinti sujuu kuin tanssi. Vetokoukku ja perävaunun hallintajärjestelmä tekevät tästä pakettiautosta täydellisen kumppanin, kun tarvitset lisätilaa. Jos tämä Ford Transit voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | YME-894 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Chrome Blue |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Transit |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 9 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- TÄHÄN AUTOON RAHOITUSTARJOUS 1.9 % + KULUT. (maksimissaan 60 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Tarkista kampanjan ehdot myyjältä tai sivulta www.rintajouppi.fi/kampanjat/ford-hya-korkotarjous/
- YHTEYDENOTOT: Sami Syväjärvi 040-486 3531
- Aleksanteri Pakka 040-507 9800
- Alv-vähennyskelpoinen (koskee autoverotonta hintaa)
- Tehdastakuu voimassa 5v. tai 150tkm
- Metalliväri: Chrome Blue
- Aktiivinen vakionopeudensäädin, ajolinja-avustin ja Stop&Go -järjestelmä
- Xenon ajovalot, LED-päiväajovalot, Automaattiset kaukovalot
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin, ajastintoiminto ja kaukosäätö
- Vetokoukku, sis. perävaunun hallintajärjestelmä
- Peruutuskamera
- Parkkitutkat edessä ja takana
- 360° kamera
- Navigointi , 12" kosketusnäyttö, Suomenkielinen SYNC 4 -tietoviihdejärjestelmä, puheentunnistus, Radio, bluetooth, langaton Android Auto/Apple CarPlay
- Sivuliukuovet molemmilla puolilla
- Kuormatilan suojasarja (tavaratilan seinä verhoilu, sidontakoukut)
- Tavaratilan lattia vanerointi
- Kuormatilan LED-valot
- 270 astetta aukeavat takaovet ja magneettipysäyttimet
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Lämmitettävä tuulilasi
- Automaattinen ilmastointi
- Avaimeton käynnistys
- BLIS kuolleen kulman valvontajärjestelmä
- Kuljettajan turvatyyny, Etumatkustajan turvatyyny, sis. turvatyynyn passivointikytkimen
- Liikennemerkkien tunnistus
- Kaistavahti, Kaistanpitoavustin
- Törmayksenestoavustin 2.2 (kameralla ja 2 tutkalla toimiva)
- Väärän ajosuunnan varoitus
- Peruutusjarruavustin
- Automaattiset tuulilasinpyyhkijät
- Sivupeilit, lämmitettävät ja sähkötoimisesti säädettävät ja taittuvat
- H7 AGM 80Ah akut, 2 kpl
- Varapyörä, täysikokoinen
- Roiskeläpät edessä ja takana
- ESC ajovakauden hallintajärjestelmä, Mäkilähtöapu
- Polttoainetankki 70 litraa, AdBlue-lisäainesäiliö 24 litraa
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 750 kg / 2800 kg |
| Kuutiotilavuus | 1996 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 121 kw / 165 hv |
| CO₂-päästöt | 236 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2210 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Jouppilantie 18, SEINÄJOKI
Tätä ajoneuvoa myy