Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | SPU-671 |
| Vuosimalli | 2019 |
| Viimeisin katsastus | 20.4.2026 |
| Ajomäärä | 181000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Sprinter |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 9 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 8 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 6 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Huoltokirja
- 2 x renkaat + 1 x vanteet
- Peruutuskamera
- Bluetooth
- Monitoimiohjauspyörä
- Tummennetut takalasit
- Ilmastointi
- Sähköikkunat edessä
- Sähkösäätöiset sivupeilit
- Jatko-ohjaamo
- Invertteri 1500W
- Jääkaappi
- Mikro
- LED-valot jatko-ohjaamossa
- Avaimeton ajo
- Kaukosäätöinen keskuslukitus
- Start/Stop
- Ajotietokone
- Sumuvalo takana
- Turvatyynyt
- Vaneroitu kuormatila
- Isofix
- Tuontimaa: Saksa
- Ens. rek.päivä Suomessa: 8.8.2024
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 8.8.2024 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 1.10.2019 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2143 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 105 kw / 143 hv |
| CO₂-päästöt | 206 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2644 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Hatanpään valtatie 34, TAMPERE
Tätä ajoneuvoa myy
Jarkko Koskela
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ske;.ko;kko;jar
Kasperi Hintsala
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;sal;int;i.h;per;kas
Niklas Kiiskilä
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ila;isk;.ki;las;nik
Roope Kahlos
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;los;kah;pe.;roo
Assar Laikola
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kol;lai;ar.;ass
Anton Laikola
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kol;lai;on.;ant
Viivi Mäkinen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;mak;vi.;vii
Tuure Koivumäki
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;vum;koi;re.;tuu
Markus Happonen
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ppo;.ha;kus;mar