Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | FRB-892 |
| Vuosimalli | 2021 |
| Viimeisin katsastus | 24.3.2025 |
| Ajomäärä | 68000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Vivaro |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 8 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tarkemmat varusteet päivitetään myöhemmin
- Vakionopeudensäädin
- Kahden hengen FlexCargo monitoimi-istuin
- Kuljettajan Comfort istuin korkeudensäädöllä
- Lämmitettävät etuistuimet
- ESP Ajonvakautusjärjestelmä, luistonesto
- Ilmastointi
- Lämmitettävät sivupeilit ja 12V virtapistoke tavaratilassa
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin kaukosäätimellä
- Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyynyt ja sivuturvaverhot
- Radio, Bluetooth, USB
- Sadetunnistin ja ajovaloautomatiikka
- Sähköikkunat edessä
- Kauko-ohjattu keskuslukitus murtosuojauksella
- Nahkaverhottu ohjauspyörä jossa radion kaukosäätö
- Liukuovi ilman ikkunaa, oikea puoli
- Pariovet ilman ikkunoita
- Curitiba Triton, Grey -kangas / Carla, Black -kestoverhoilu
- Päiväajovalot halogeeni
- Vetokoukun asennusvalmius
- Keskiökapselit (musta)
- Renkaan paikkaussarja
- Renkaat 215 / 65 R16 C 106T
- Teräsvanteet 16 x 7.0 J (harmaa)
- Sähkösäätöiset ja lämmitettävät ulkopeilit
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 12.4.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 12.4.2021 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1997 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 90 kw / 122 hv |
| CO₂-päästöt | 189 g / km |
| Kokonaismassa | 3100 kg |
| Omapaino | 1717 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Muuralankuja 4, KOTKA
Tätä ajoneuvoa myy
Sari Tarvainen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;arv;i.t;sar
Valtteri Järvimäki
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;vim;jar;ri.;tte;val
Joni Kuntsi
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;si/;unt;i.k;jon
Pasi Rahkonen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;one;ahk;i.r;pas
Anton Vanhala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;hal;van;on.;ant
Jani Hokkanen
Vastuumyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;okk;i.h;jan
Julius Jalonen
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lon;.ja;ius;jul
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy