Perustiedot
| Rekisterinumero | CMH-656 |
| Vuosimalli | 2019 |
| Viimeisin katsastus | 6.5.2025 |
| Ajomäärä | 130000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Expert |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 7 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Panu Behm
Vastuumyyjä, Matkailuajoneuvot FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva ( 1 vuosi / 20000km tai 2 vuotta / 40000km )
- ALV-Vähennyskelpoinen
- Suomiauto
- Huoltomuistio
- 2x renkaat + 2x vanteet
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin ajastimella ja kauko-ohjaimella
- Vakionopeudensäädin
- Pysäköintitutka takana
- 1+2 istuimet
- Kuljettajan istuimen korkeudensäätö sekä säädettävä ristiseläntuki ja kyynärnoja
- 20 mm korotettu maavara
- Alustan suojaus (moottori, vaihteisto, polttoainetankki, taka-akseli ja käsijarruvaijerit)
- ESP ajovakaudenhallintajärjestelmä
- Ilmastointi
- Sähköinen vetotavan valitsin
- Etumatkustajien turvatyyny
- Kuljettajan turvatyyny
- Sivuturvatyynyt
- Ajotietokone
- Audiojärjestelmä, Bluetooth-matkapuhelinvalmius, USB-liitin
- Sadetunnistin
- Sähkötoimiset sivuikkunat automaattitoiminnolla
- Nahkapäällysteinen ohjauspyörä
- Ohjauspyörän korkeuden- ja syvyyden säätö
- Moduwork
- Väliseinä ikkunalla
- Ikkuna oikeanpuoleiseen liukuoveen
- Parilliset ikkunalliset takaovet 180 astetta aukeavilla saranoilla, sekä lasien pyyhkimin ja lämmittimin
- Liukuovi oikealla umpinainen
- Pariovet takana umpinaiset
- Sähkösäätöiset ja lämmitettävät ulkopeilit
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 2.5.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 2.5.2019 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1997 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 90 kw / 122 hv |
| CO₂-päästöt | 173 g / km |
| Kokonaismassa | 3100 kg |
| Omapaino | 1809 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Anssi Rouhiainen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;hia;rou;si.;ans
Panu Pääkkönen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kon;aak;u.p;pan
Santeri Puhakka
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kka;uha;i.p;ter;san
Eetu Pätilä
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ati;u.p;eet
Tony Martin
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;in/;art;y.m;ton
Jaakko Saarela
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;are;.sa;kko;jaa
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy