Perustiedot
| Rekisterinumero | BXB-191 |
| Vuosimalli | 2019 |
| Viimeisin katsastus | 6.2.2026 |
| Ajomäärä | 80000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Kangoo |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 5 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva ( 1 vuosi / 20000km tai 2 vuotta / 40000km )
- Suomi-auto
- Huoltomuistio
- Pysäköintitutka takana
- Kahdet renkaat
- Ilmastointi
- Kauko-ohjattava keskuslukitus
- Ajotietokone
- Kuljettajanistuimen korkeudensäätö
- Korotettu kantavuus
- ESC-ajovakauden hallintajärjestelmä
- Sähkötoimiset ulkopeilit ja etulasinnostimet
- Kaukosäätöinen keskuslukitus
- Lämmitettävä kuljettajan istuin
- Kuljettajan etuturvatyyny
- Radio-mp3-soitin, Bluetooth, USB- ja AUX liitäntä. Näyttö radiossa.
- Extended Grip -järjestelmä
- Sävylasit
- Kuormansidontalenkit lattiassa
- Kuormansidontalenkit tavaratilan sivuseinillä
- Peltinen liukuovi, vasen
- Liukuovi oikealla, peltinen
- Peltiset takaovet 180 (epäsymmetriset)
- Hylly tuulilasin yläpuolella
- Ikkunallinen väliseinä
- Säilytystilalla varustettu kyynärnoja keskellä
- Ajovaloautomatiikka
- ABS-jarrut elektronisella jarruvoiman jaolla ja hätäjarrutustehostimella
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 29.5.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 29.5.2019 |
| Vetopainot | 715 kg / 1050 kg |
| Kuutiotilavuus | 1461 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 66 kw / 90 hv |
| CO₂-päästöt | 123 g / km |
| Kokonaismassa | 2200 kg |
| Omapaino | 1432 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Anssi Rouhiainen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;hia;rou;si.;ans
Panu Pääkkönen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kon;aak;u.p;pan
Santeri Puhakka
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kka;uha;i.p;ter;san
Eetu Pätilä
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ati;u.p;eet
Jaakko Saarela
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;are;.sa;kko;jaa
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val