Perustiedot
| Rekisterinumero | JME-910 |
| Vuosimalli | 2021 |
| Viimeisin katsastus | 8.8.2025 |
| Ajomäärä | 91000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Kangoo |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Jaakko Saarela
Vastuumyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva ( 1 vuosi / 20000km tai 2 vuotta / 40000km )
- Suomi-auto
- Huoltomuistio
- 1-Avain
- Ilmastointi
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin
- Kahdet renkaat
- Vetokoukku
- Peruutuskamera
- Kuljettajanistuimen korkeudensäätö
- ESC-ajovakauden hallintajärjestelmä
- Lämmitettävä kuljettajan istuin
- Matkustajan turvatyyny
- Matkustajan turvatyyny ja kuljettajan sivuturvatyyny
- Kuljettajan etuturvatyyny
- Ajotietokone
- Radio-mp3-soitin, Bluetooth, USB- ja AUX liitäntä. Näyttö radiossa.
- Extended Grip -järjestelmä
- Sävylasit
- Kauko-ohjattava keskuslukitus
- Peltinen liukuovi, vasen
- Peltiset takaovet 180 (epäsymmetriset)
- Hylly tuulilasin yläpuolella
- Ikkunallinen väliseinä
- Säilytystilalla varustettu kyynärnoja keskellä
- Tavaratilan osittainen sisäverhoilu
- Ajovaloautomatiikka
- Normaalikokoinen vararengas
- ABS-jarrut elektronisella jarruvoiman jaolla ja hätäjarrutustehostimella
- Sähkötoimiset ulkopeilit ja etulasinnostimet
- Liukuovi oikealla, kiinteä ikkuna
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 25.8.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 25.8.2021 |
| Vetopainot | 690 kg / 1050 kg |
| Kuutiotilavuus | 1461 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 70 kw / 95 hv |
| CO₂-päästöt | 150 g / km |
| Kokonaismassa | 1980 kg |
| Omapaino | 1384 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Anssi Rouhiainen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;hia;rou;si.;ans
Panu Pääkkönen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kon;aak;u.p;pan
Santeri Puhakka
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kka;uha;i.p;ter;san
Eetu Pätilä
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ati;u.p;eet
Tony Martin
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;in/;art;y.m;ton
Kai Kuusitie
Automyyjä FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tie;usi;.ku;kai
Jaakko Saarela
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;are;.sa;kko;jaa
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy