Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | ABZ-948 |
| Vuosimalli | 2009 |
| Viimeisin katsastus | 15.11.2025 |
| Ajomäärä | 316000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Hopea |
| Malli | Hiace |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 11 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 9 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Jari Ranta
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tätä autoa myy hyötyajoneuvomyyjät Jani / Jari - 020 788 1285
- Suomi-auto
- ALV-Vähennyskelpoinen
- Huoltohistoria
- Jakopää hihnalla (Vaihdettu 07/24 - 288tkm kohdalla)
- 2x Renkaat, 2x Vanteet
- Alumiinivanteet kesärenkaissa
- Ohjauspyörän korkeuden säätö
- Ilmastointi manuaalinen
- Sähkösäätöiset peilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat edessä
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Vetokoukku
- Seinien ja lattian vanerointi
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin(ei toimi)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 26.11.2009 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 26.11.2009 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2490 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 70 kw / 95 hv |
| CO₂-päästöt | 224 g / km |
| Kokonaismassa | 2800 kg |
| Omapaino | 1810 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Petri Nieminen
Automyyjä, uudet hyötyajoneuvot FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;nie;ri.;pet
Jari Ranta
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;i.r;jar
Jani Vasilev
Automyyjä, hyötyajoneuvot
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lev;asi;i.v;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki