Perustiedot
| Rekisterinumero | GJS-796 |
| Vuosimalli | 2011 |
| Viimeisin katsastus | 12.6.2025 |
| Ajomäärä | 336000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Sininen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Hiace |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 11 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 9 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Patrik Kuusisto
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-Auto
- ALV-Vähennyskelpoinen
- 2xRenkaat 2xErik.vanteet
- Moottorinlämmitin sisäpistokkeella
- Vetokoukku
- Huoltokirja
- Ilmastointi
- Penkinlämmittimet
- Sähköikkunat
- Kaksi Avainta
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 15.4.2011 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 15.4.2011 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2494 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 86 kw / 117 hv |
| CO₂-päästöt | 224 g / km |
| Kokonaismassa | 3015 kg |
| Omapaino | 1932 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Helmentie 5, PORI
Tätä ajoneuvoa myy
Patrik Kuusisto
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sto;usi;.ku;rik;pat
Eemeli Pirttijärvi
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;ija;rtt;.pi;eli;eem
Juha Kahari
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;aha;a.k;juh
Jan Heino
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ino;.he;jan
Pauliina Erkintalo
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;alo;int;erk;na.;lii;pau
Jere Markkanen
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kan;ark;e.m;jer
Ville Forsman
Automyyjä (VANHEMPAINVAPAALLA)
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;sma;for;le.;vil
Sami Ahokas
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;hok;i.a;sam
Tommi Saarivirta
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;irt;riv;saa;mi.;tom
Jani Nurminen
Myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;urm;i.n;jan
Tatu Ketola
Paikallisjohtaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;eto;u.k;tat