Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 44 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä oiva tilaisuus napata itsellesi vähän ajettu Volkswagen Transporter, joka on valmiina kesän seikkailuihin! Tämä nelivetoinen pakettiauto on varustettu tehokkaalla 2,0 TDI -moottorilla, joka vie sinut ja kuormasi perille kuin vettä vaan. Automaattivaihteisto ja vakionopeudensäädin tekevät ajosta sujuvaa, ja ilmastointi pitää huolen, että matkanteko on mukavaa. Kirsikkana kakun päällä ovat LED-ajovalot ja Webasto, jotka tekevät tästä menopelistä täydellisen Suomen vaihteleviin keleihin. Jos tämä Transporter-mallin Volkswagen voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | FML-177 |
| Vuosimalli | 2017 |
| Viimeisin katsastus | 11.2.2026 |
| Ajomäärä | 99000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Transporter |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 8 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Waltteri Engman
Automyyjä FI
Varustelu
- TÄHÄN VAIHTOAUTOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan!
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- VÄHÄN AJETTU PITKÄKOPPAINEN NELIKKO-TRANSPORTER TEHOKKAAMMALLA MOOTTORILLA JA MUKAVILLA VARUSTEILLA!!
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km)
- Ajettu VAIN 99tkm!
- Huoltokirja sähköinen (hyvin huollettu - mm. jakohihna vaihdettu 4/2022 ajomäärässä 46tkm - vaihteistoöljyt ja nelivetokytkinöljyt vaihdettu 2/2023 ajomäärässä 58tkm - viimeisin huolto tehty 2/2026 ajomäärässä 95tkm)
- Suomi-auto
- 4MOTION neliveto
- Automaattivaihteisto DSG 7-vaihteinen
- Ilmastointi
- Vakionopeudensäädin
- Moottorin polttoainekäyttöinen lisälämmitin "WEBASTO" kaukosäätimellä ja kellolaitteella
- Kuljettajan istuimen lämmitys
- Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
- Multimediajärjestelmä Radio "Composition Media" kosketusvärinäytöllä
- Bluetooth handsfree järjestelmä
- LED-ajovalot ja -päiväajovalot
- Tavaratilan vanerointi
- Ikkunalliset pariovet takana
- Sähkösäätöiset lämmitettävät sivupeilit ja sähköiset lasinnostimet etuovissa
- ESP-ajonvakautusjärjestelmä
- 2x renkaat VW aluvanteilla (kesärenkaat liki uudet - talveksi NASTAT)
- Vetokoukku (jarrullinen vetomassa max 2500 kg!)
- Metalliväri harmaa (korinväriset puskurit)
- Marginaaliverollinen / yksityiskäytöstä
- Vuosimalli 2017 (käyttöönotettu/ensirekisteröity 11/2016)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 30.11.2016 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 30.11.2016 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1968 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 150 kw / 204 hv |
| CO₂-päästöt | 175 g / km |
| Kokonaismassa | 3000 kg |
| Omapaino | 2252 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy