Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | CSH-354 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Plug-in-hybridi |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Tourneo Custom |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 4 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 9 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 51 km |
| Akkukapasiteetti ** | 11,8 kWh |
| Suurin latausteho ** | 3,6 kW |
| Latausliitäntä |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * Tähän autoon saatavilla 2 000 € romutuspalkkio!
- Yhteydenotot: Ville-Veikko Tenhunen p. 040 4874535, Juho Itkonen p. 040 7120485
- Tehdastakuu voimassa 5 vuotta tai 150000 km. Korkeajänniteakulla takuu 8 vuotta tai 160000 km.
- Driver Assistance Pack 6 Navigointi - 360° kamera - sähkötaittoiset sivupeilit - törmäyksenestoavustin 2.2 (kameralla ja 2 tutkaa) - hätäjarrutehostin - sensico-verhoiltu ohjauspyörä - älykäs aktiivinen vakionopeudensäädin (automaattivaihteisissa malleissa Stop & Go -järjestelmällä) - BLIS kuolleen kulman varoitusjärjestelmä - risteävän liikenteen varoitusjärjestelmä - kaistanpitoavustin - kuolleen kulman avustin
- Vetokoukku, kiinteä
- Adaptiiviset LED-ajovalot
- Automaatti-ilmastointi
- Sivuliukuovi matkustajan puolella
- 6 takaistuinta
- 2. rivillä 3 yksittäistä istuinta
- 3. rivillä 1+2 istuimet
- Takatilan ilmastointi
- Seat Pack 49: Titanium Complete 1+2 etuistuimet.
- Parkkitutka, anturit edessä
- Parkkitutka, anturit takana
- Takaistuinten kiskokiinnitys
- ESP / ABS / mäkilähtöavustin / luistonesto
- 5G modeemi
- 10 kaiutinta
- 13" kosketusnäyttö
- Radio, bluetooth, langaton Android Auto/Apple CarPlay
- Suomenkielinen SYNC 4 -tietoviihdejärjestelmä, puheentunnistus
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- 3 USB-pistoketta matkustamossa
- Metalliväri Agate Black
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 750 kg / 1850 kg |
| Kuutiotilavuus | 2488 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 167 kw / 227 hv |
| CO₂-päästöt | 100 g / km |
| Kokonaismassa | 3300 kg |
| Omapaino | 2463 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy
Ville-Veikko Tenhunen
Automyyjä & Yritysmyynti henkilö- ja hyötyajoneuvot FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;nhu;.te;kko;vei;le-;vil
Jyri Rissanen
Ford- ja Kia-myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;iss;i.r;jyr