Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 3 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Ford Transit Custom on uusi ja ajamaton tila-auto, joka tarjoaa tilaa jopa yhdeksälle matkustajalle. Tämä hybridi on vähäpäästöinen, mikä tekee siitä ympäristöystävällisen valinnan. Automaattivaihteisto tekee ajamisesta miellyttävää, ja LED-ajovalot parantavat näkyvyyttä. Kesäisin tummennetut lasit ja lämmitettävät takalasit lisäävät mukavuutta. Transit Customin käytännölliset takaovet ja sivuliukuovi helpottavat lastausta ja purkua. Jos tämä Ford Transit Custom voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | YXZ-781 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Plug-in-hybridi |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Transit Custom |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 4 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 9 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * Tähän autoon saatavilla 2 000 € romutuspalkkio!
- TÄHÄN AUTOON RAHOITUSTARJOUS 1.0 % + KULUT. (maksimissaan 60 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Tarkista kampanjan tarkemmat ehdot myyjältä.
- Ford Takuu 5 vuotta / 150 000 km tai 2 vuotta ilman kilometrirajoitusta.
- Korkeajänniteakku ja -komponentit 8 vuotta / 160 000 km
- Vakionopeudensäädin
- LED ajovalot
- Päiväajovalot
- Korinvärinen etupuskuri
- Korinvärinen takapuskuri
- Sähkösäätöiset, lämmitetyt ja automaattisesti taittuvat sivupeilit, suuntavilkuilla
- Korinväriset sivupeilien kotelot
- Tummennetut lasit B-pilarista taaksepäin
- 2. ja 3. rivin kiinteät sivuikkunat
- Lämmitettävät takalasit
- Takalasien pesin ja pyyhin
- H1-kattokorkeus
- 16" kevytmetallivanteet
- Renkaat 215/65 R16C 109 T
- Täysikokoiset pyöränsuojat
- Sivuliukuovi matkustajan puolella
- Takapariovet
- Takaovien pysäyttimet 90-180 astetta
- Roiskeläpät edessä ja takana
- Sisävalot
- Lukuvalot takatilassa
- Takatilan ovien sisäpintojen puolikorkea verhoilu
- Takatilan LED-valot, 2 kpl
- 4 kuormankiinnityslenkkiä tavaratilassa
- USB-portti takatilassa
- 12V sähköpistoke takatilassa
- 1+2 etuistuimet
- Lämmitettävä kuljettajan istuin
- Lämmitettävä etumatkustajan istuin
- Kuljettajan istuimen manuaalinen 4-suunnan säätö
- Kuljettajan istuimen säädettävä käsinoja
- Kuljettajan istuimen ristiseläntuki
- 6 takaistuinta
- 2. rivin istuimet erilliset
- Kangasverhoilu Barlo Black Onyx
- Taustapeili
- Keskikonsoli, pieni
- Lukittava hansikaslokero
- Sensico-verhoiltu ohjauspyörä
- Sisätilan lattiaverhoilu
- Suomenkielinen SYNC 4 -tietoviihdejärjestelmä, puheentunnistus
- 13" kosketusnäyttö
- Radio, bluetooth, langaton Android Auto/Apple CarPlay
- 10 kaiutinta
- 5G modeemi
- 2 kaukosäädinavainta
- Alkolukon esiasennussarja
- Automaatti-ilmastointi
- Automaattiset kaukovalot
- Automaattiset tuulilasinpyyhkijät
- Avaimeton käynnistys ja keskuslukitus
- ESP / ABS / mäkilähtöavustin / luistonesto
- H7 AGM 80Ah akku
- Kaistanpitoavustin
- Kuljettajan vireystilan valvonta
- Etuikkunat 1 kosketuksella ylös/alas
- Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyynyt
- Etumatkustajan turvatyynyn passivointikytkin
- Sivuturvatyynyt
- Turvaverhot edessä ja takana
- Latausjohto 5m (Mode 3, Type 2, 16A)
- Liikennemerkkien tunnistus
- Lämmitettävä tuulilasi
- Parkkitutkat edessä ja takana
- Peruutuskamera
- PTC-lämmitin
- Polttoainesäiliö 63 l
- Rengaspaineen valvontajärjestelmä
- Renkaanpaikkaussarja
- Törmäyksenestoavustin (kameralla toimiva)
- Väärän ajosuunnan varoitus
- Älykäs nopeuderajoitin
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 750 kg / 1850 kg |
| Kuutiotilavuus | 2488 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 86 kw / 117 hv |
| CO₂-päästöt | 100 g / km |
| Kokonaismassa | 3300 kg |
| Omapaino | 2463 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Petri Nieminen
Automyyjä, uudet hyötyajoneuvot FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;nie;ri.;pet
Petri Luode
Automyyjä & yritysmyynti henkilö- ja hyötyajoneuvot FI
fi;pi.;oup;taj;rin;de/;luo;ri.;pet