Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 17 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä se on, uusi ja ajamaton EV5-mallin KIA, joka vie sinut sähköisen tulevaisuuden ytimeen! Tämä moderni tila-auto on varustettu mukautuvalla vakionopeudensäätimellä ja LED-ajovaloilla, jotka tekevät kesäajosta sujuvaa ja nautinnollista. Ivory Silver -metalliväri kääntää katseet, ja sisätilojen tunnelmavalaistus tuo ripauksen luksusta arkeen. Kun lisäät vielä navigointijärjestelmän ja peruutuskameran, matka menee kuin siivillä. Jos tämä KIA EV5 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | NOM-982 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | EV5 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * RAHOITUSTARJOUS korko 1,99 % + kulut. (max 72 kk, max 60t€, rahoitusyhtiö Santander. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Voimassa rajoitetun ajan! Tarkista rahoituskampanjan ehdot myyjältä.
- * Tähän autoon saatavilla 2 500 € romutuspalkkio!
- TÄMÄ AUTO HETI SAATAVILLA!
- Heti ajoon! Uusi rekisteröimätön auto nopeaan toimitukseen
- Metalliväri: Ivory Silver
- Tehdastakuu 7 vuotta/150 tkm
- Premium Pack Kuljettajan istuimen sähkösäätö muistilla - Etumatkustajan istuimen sähkösäätö - Etumatkustajan istuimen ristiseläntuen sähkösäätö - Ilmastoidut etuistuimet - Sisätilojen tunnelmavalaistus - Projektioajovalot, LED
- YHTEYDENOTOT:
- Taina Sikanen 040 342 6245
- Jukka Ala-Mäenpää 040 342 6244
- 11 kW 3-vaiheinen latauslaite (auton sisäinen)
- Korkeajänniteakun esilämmitysjärjestelmä
- Ilmalämpöpumppu
- Latauskaapeli normaali-/ asiointilataukseen (Lataustapa/ Mode 3)
- Jarrutusenergian talteenoton säätimet ohjauspyörässä
- Elektroninen vaihteenvalitsin
- Vakionopeudensäädin, mukautuva
- LED-ajovalot
- Takavalot, LED
- Sähkötoiminen takaluukku
- 12,3” kosketusnäyttö keskikonsolissa
- 12,3" digitaalinen mittaristo
- Navigointijärjestelmä
- Peruutuskamera
- Pysäköintitutkat edessä ja takana
- Android Auto -yhteensopivuus
- Apple Car Play -yhteensopivuus
- Bluetooth handsfree
- Ilmastointi, automaattinen 2-alueinen
- Smart Key -avaimeton käynnistys ja lukitus
- Kia Connect -etähallinta
- Langaton matkapuhelimen lataus (vaatii Qi-teknologiaa tukevan puhelimen)
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Puolinahkaverhoilu
- 18” kevytmetallivanteet
- USB-latausliitin, edessä 2 kpl
- USB-latausliitin, takana 2 kpl
- Tuulilasinpyyhkimien sadetunnistin
- Ajotilan valinta (Eco, Normal, Sport)
- Automaattinen hätäjarrutusjärjestelmä risteystoiminnolla
- Risteävän liikenteen aktiivinen turvajärjestelmä (peruutettaessa)
- Nopeusrajoitusmerkkien tunnistusjärjestelmä
- Katvealueen valvontajärjestelmä
- Kaistanvaihtoavustin
- Mukautuva kaistallapitoavustin
- Aktiivinen kaistavahti
- Moottoritieajoavustin
- Kuljettajan vireystilan valvonta
- Hätäpuhelujärjestelmä
- Mäkilähtöavustin
- Autohold-paikallaanpitoavustin
- Käyttöjärjestelmän ja karttojen etäpäivitys (OTA-päivitykset)
- Virtapistoke 12 V, edessä
- Sivupeilit, lämmitettävät, sähkösäätöiset ja sähkötoimisesti koria vasten taittuvat
- Isofix-kiinnikkeet toisella rivillä reunapaikoilla (2 kpl)
- Suksiluukku
- Kattokaiteet
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 750 kg / 1200 kg |
| Teho (kW/hv) | 160 kw / 218 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 2580 kg |
| Omapaino | 2069 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Jouppilantie 18, SEINÄJOKI
Tätä ajoneuvoa myy