Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 10 henkilöä
Esittely
KIA Stonic -farmari tarjoaa käytännöllisyyttä ja mukavuutta arjen ajomatkoihin. Tämä uusi ja ajamaton auto on varustettu automaattivaihteistolla, joka tekee ajamisesta miellyttävää. LED-ajovalot ja kaukovaloautomatiikka parantavat näkyvyyttä, kun taas automaattinen ilmastointi pitää sisätilat viileinä kesähelteillä. Vakionopeudensäädin nopeudenrajoittimella helpottaa pitkien matkojen taittamista. Nahkaverhoiltu ja lämmitettävä ohjauspyörä lisää ajomukavuutta. Jos tämä KIA Stonic voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | YMI-934 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Sininen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Stonic |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * Tähän autoon saatavilla 2 000 € romutuspalkkio!
- Kysy auton saatavuudesta myyjiltämme!
- Heti ajoon! Uusi rekisteröimätön auto nopeaan toimitukseen
- Metalliväri: Smoke Blue
- Tehdastakuu 7 vuotta/150 tkm
- YHTEYDENOTOT:
- Taina Sikanen 040 342 6245
- Jukka Ala-Mäenpää 040 342 6244
- LED-ajovalot
- LED-takavalot
- Kaukovaloautomatiikka
- Navigointijärjestelmä
- Ilmastointi: automaattinen
- Vakionopeudensäädin nopeudenrajoittimella
- 12,3” kosketusnäyttö keskikonsolissa
- Peruutuskamera dynaamisilla ohjausviivoilla
- Pysäköintitutka edessä ja takana
- Apple CarPlay -yhteensopivuus
- Android Auto-yhteensopivuus
- Bluetooth hands-free
- 4,2" Digitaalinen mittaristo
- 16” kevytmetallivanteet
- Sadetunnistin tuulilasissa
- Nahkaverhoiltu ohjauspyörä
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Tummennetut takaikkunat
- Audiosäätimet ohjauspyörässä
- Radio
- USB-latausliitin 2 kpl (1 kpl edessä, 1 kpl takana)
- USB-liitin keskikonsolissa
- 12V virtapistoke edessä
- Kia Connect -etähallinta
- Ajotilan valinta (DCT-mallit)
- Nopeusrajoitusmerkkien tunnistusjärjestelmä
- Automaattinen hätäjarrutusjärjestelmä jalankulkijan tunnistuksella
- Aktiivinen kaistavahti
- Kaistallapitoavustin
- Kuljettajan vireystilan valvonta
- HAC-mäkilähtöavustin
- ESC-ajonvakautusjärjestelmä
- Käyttöjärjestelmän ja karttojen etäpäivitys (OTA-päivitykset)
- Pysäköintijarru, sähkötoiminen
- Sähkötoimiset etu- ja takaikkunat
- Sähköisesti säädettävät lämmitettävät ulkopeilit
- Sähkötoimisesti koria vasten kääntyvät ulkopeilit
- Kuljettajan istuimen korkeudensäätö
- Etumatkustajan istuimen korkeudensäätö
- Isofix-kiinnikkeet takaistuimella (2 kpl)
- 60/40-suhteessa taittuva takaistuin
- Kattokaiteet
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 450 kg / 900 kg |
| Kuutiotilavuus | 998 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 74 kw / 101 hv |
| CO₂-päästöt | 127 g / km |
| Kokonaismassa | 1680 kg |
| Omapaino | 1240 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Jouppilantie 18, SEINÄJOKI
Tätä ajoneuvoa myy