Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 14 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Adria Adora -mallin matkailuvaunussa on kaikki, mitä tarvitset kesän seikkailuihin! ALDE vesikiertoinen lämmitys ja sähköinen lattialämmitys pitävät huolen, että pysyt mukavana säällä kuin säällä. Keittiö on varusteltu kolmella polttimolla ja 140 litran jääkaapilla, joten kokkailu sujuu kuin tanssi. Bluetooth-lähetin ja USB-pistorasia pitävät huolen, että yhteydet pelaavat. Tämä vaunu on vähäpäästöinen, joten voit nauttia luonnosta hyvällä omallatunnolla. Ota yhteyttä ja tule tutustumaan!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 0068601 |
| Vuosimalli | 2025 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Malli | ADORA |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 990 € |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- Tähän uuteen Adria-matkailuvaunuun ILMASTOINTILAITE JA PLUS-PAKETTI KAUPAN PÄÄLLE. Kysy lisää myyjiltämme.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- RAHOITUSTARJOUS varastossa oleviin uusiin matkailuajoneuvoihin. Kiinteä korko 3,99 % + kulut. max 72 kk. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä
- UPEA UUSI 2025 MALLIVUODEN ADRIA ADORA 572 UT ERILLISVUOTEILLA,TILAVALLA SUIHKU/WC TILALLA TAKANA SEKÄ ALDE-LÄMMITYKSELLÄ!!
- TÄMÄN VAUNUN OVH-KOKONAISHINTA TEHDASLISÄVARUSTEINEEN ON OLLUT 40890 € + toimituskulut 990 €
- ALDE vesikiertoinen lämmitys
- Sähköinen lattialämmitys
- Ovi ikkunalla
- U-ryhmä Edessä
- Erillisvuoteet
- Harmaavesisäiliö
- Hyttyverkot kaikissa ikkunoissa
- Makeavesisäiliö 20/50 L, säädettävä
- Liesi kolmella polttimoolla
- Jääkaappi 140 L
- Astiateline
- Keittiötuuletin
- Suihku
- Puinen peitelevy tiskialtaalle/leikkuulauta
- Bluetooth-lähetin
- Digitaalinen ohjauspaneeli
- LCD tv-teline
- USB pistorasia
- Talvikytkin
- Dark Almond tekstiili
- Koristetyynyt Beige Euphony
- LISÄVARUSTEET:
- PLUSPAKETTI ADORA 1000 € (TV-teline,Teleskooppipöydänjalka U-sohva, ALU vanteet,Hyttysverkko-ovi, Kattoluukku Midi Heki)
- UUDET ADRIA MATKAILUVAUNUT JA -AUTOT LAHDESSA MYY J. RINTA-JOUPPI OY - TERVETULOA KAUPOILLE!!
Tekniset tiedot
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 1600 kg |
| Omapaino | 1465 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy