Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 30 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä ADRIA TWIN 600 SP -matkailuautossa on kaikki, mitä tarvitset kesän seikkailuihin! Tämä käytännöllinen harmaa kaunotar on ollut vain yhdellä omistajalla, ja se on laatutarkastettu huolella. Automaattivaihteiston ansiosta ajaminen on sujuvaa kuin tanssi. Ilmastointi pitää viileänä helteillä, ja vakionopeudensäädin tekee matkoista leppoisaa. ALDE-lämmitys ja invertteri takaavat mukavuuden missä tahansa. Tämä diesel-kulkupeli on valmis viemään sinut uusiin maisemiin – ota yhteyttä ja lähde koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | GNO-902 |
| Vuosimalli | 2019 |
| Viimeisin katsastus | 8.8.2025 |
| Ajomäärä | 122000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | TWIN 600 SP |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 8 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Aj. 122tkm
- Suomi-auto
- 1. omistajalta
- Huoltokirja
- Ilmastointi
- Multimedialaite
- Vakionopeudensäädin
- Sähkölasit
- Vekkiverhot
- ALDE nestekiertoinenlämmitys
- ALDE lämmönvaihdin
- Kääntyvät istuimet
- Taittuvapöytä
- Istuimet
- Sähkörappunen
- Invertteri
- Tupla-akut
- Tv-antenni
- Liesi
- Wc
- Suihku
- Jääkaappi/pakastin
- Henkarikaappi
- Parivuode
- Markiisi
- Aurinkopaneeli
- Polkupyöräteline
- 2xrenkaat+vanteet
- Nukkumapaikat 2:lle
- Rekisteröity 4:lle
- Pituus 600 cm
- Leveys 205 cm
- Omamassa 2916 kg
- Kokonaismassa 3500 kg
- KOVILLA MYRKYILLÄ HETI REISSUUN!
- UUDET SEKÄ KÄYTETYT MATKAILUAUTOT JA -VAUNUT SEINÄJOELLA MYY J. RINTA-JOUPPI OY - TERVETULOA KAUPOILLE!!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 29.7.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 29.7.2019 |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 177 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2916 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI