Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 13 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Adria AVIVA -mallin matkailuvaunussa on kaikki, mitä kesäreissuille tarvitset! Tämä laatutarkastettu Suomivaunu on varustettu tiiveystakuulla, joten voit huoletta suunnata tien päälle. Polkupyöräteline aisalla kuljettaa kätevästi kaksi pyörää, ja pussimarkiisi tarjoaa mukavan varjon leiripaikalla. Sisällä odottaa parivuode edessä, keittiö keskellä ja ruokaryhmä takana – kaikki valmiina rentouttaviin hetkiin. Lattialämmitys sähköllä ja Truma Therme -lämminvesiboileri pitävät huolen mukavuudesta. Ota yhteyttä ja tule tutustumaan!
Perustiedot
| Rekisterinumero | DPH-442 |
| Vuosimalli | 2023 |
| Viimeisin katsastus | 3.12.2025 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Malli | AVIVA |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Panu Behm
Vastuumyyjä, Matkailuajoneuvot FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- TÄMÄ VAUNU ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Suomivaunu
- Tiiveystakuu voimassa
- Polkupyöräteline aisalla, kahdelle pyörälle
- Edessä kaasupullo-/välinekaappi
- Pussimarkiisi
- Kaksiosainen ovi
- Lattialämmitys sähköllä
- Lämminvesiboileri Truma Therme (230v)
- Truma kaasulla, Ultraheat lattiapuhallin sähköllä
- Parivuode edessä
- Keittiö keskellä
- Kaasuliesi
- Pesuallas
- Jääkaappi pakastelokerolla
- Ruokaryhmä takana
- Kasetti WC
- Adria Media Controller
- Pituus n. 596cm
- Leveys n. 209cm
- Korkeus n. 258cm
- Omamassa 860kg
- Kokonaismassa 1100kg
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 10.5.2023 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 10.5.2023 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 1100 kg |
| Omapaino | 860 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy