Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | FIH-740 |
| Vuosimalli | 2007 |
| Viimeisin katsastus | 4.9.2025 |
| Ajomäärä | 167000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Coral Plus 660 SL |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Lauri Lukkari
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- SOPUHINTAINEN CORAL HYVÄLLÄ POHJARATKAISULLA!!
- Suomi-auto
- Huoltokirja (huollettu + jakohihna vaihdettu 2026)
- Trumatic ilmakiertolämmitys sähköllä ja kaasulla
- Lattialämmitys
- Pöytäryhmä edessä ja kääntyvät Pilot kapteeninpenkit ohjaamossa
- Sivukeittiö keskellä oikealla
- Kaasuliesi
- Pesuallas
- Jääkaappi
- Yhdistetty kasetti WC ja suihku keskellä vasemmalla
- Erillisvuoteet takana yhdistettävissä isoksi vuoteeksi lisäpatjan palalla - nukkumapaikat jopa kolmelle
- Iso takatalli molemmin puolin autoa avattavilla luukuilla
- Kaasupullokotelo kahdelle 11 kg pullolle
- Ilmastointi ohjaamossa
- Sähkötoimiset sivuikkunat ja -peilit ohjaamossa
- Rekisteröity: 4:lle
- Nukkumapaikat: jopa 3:lle
- Pituus: 723 cm
- Leveys: 230 cm
- Korkeus: noin 280 cm
- Omamassa: noin 3000 kg
- Kokonaismassa: 3500 kg
- Saa ajaa B-kortilla
- Puoli-integroitu
- Keskuslämmitys
- Sähköpatruuna
- Parivuode
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 4.10.2007 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 4.10.2007 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2962 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy